Odziezbiznesowa.pl
Odzież biznesowa > Moda biznesowa > Odzież z nadrukiem > Kominy i chusty z nadrukiem. Na jakiego producenta postawić?

Kominy i chusty z nadrukiem. Na jakiego producenta postawić?

Kominy i chusty z nadrukiem. Na jakiego producenta postawić?

Odzież reklamowa z firmowym nadrukiem to jedna z grup gadżetów reklamowych, która rozwija się najbardziej dynamicznie. Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów ubrań, na których można nanieść logotyp przedsiębiorstwa, jego nazwę czy też hasło reklamowe. Od lat w tym obszarze popularne są koszulki oraz czapki z daszkiem, ale ostatnio gadżetem, po który sięga się coraz chętniej, stają się chusty wielofunkcyjne. Znajdują one bowiem sporo zastosowań, między innymi jako komin na szyję z nadrukiem lub nakrycie głowy. Gdzie zamówić takie chusty? Przedstawiamy najważniejsze sklepy, które zajmują się sprzedażą i wykonywaniem nadruków na takich elementach odzieży.

Chusty – kominy reklamowe. Dlaczego warto na nie postawić?

Warto jednak zacząć od sprecyzowania, z jakiego powodu firmy poszukujące odzieży reklamowej zaczęły stawiać na chusty wielofunkcyjne. Główną zaletą takich gadżetów jest ich uniwersalność i użyteczność. Chust wykonanych z termoaktywnych materiałów można bowiem używać na wiele sposobów. Przydadzą się każdej osobie preferującej aktywność fizyczną, a takich w ostatnich latach znajdujemy w Polsce coraz więcej. Jeśli więc przedsiębiorstwo celuje właśnie w taką grupę klientów, zyskuje pewność, że chusty będą przez nich chętnie i często wykorzystywane. A możliwość zastosowania gadżetów reklamowych w praktyce to jedna z ich najważniejszych cech. Jeśli bowiem będą leżeć na dnie szafy, nie tylko nie będą promować firmy, ale wręcz negatywnie wpłyną na jej wizerunek w oczach obdarowanego.

kominy reklamowe
Źródło: https://www.e-logos.pl/produkt/wielofunkcyjna-chusta-sportowo-reklamowa/

Wielofunkcyjne chusty reklamowe bywają natomiast wykorzystywane na przykład jako komin do biegania z nadrukiem – to jedna z ich podstawowych funkcji. Chronią twarz i szyję przed zimnem, ale nie zatrzymują pary wydychanej z ust i nosa. To zapewnia komfort w czasie biegania, ale także na przykład podczas jazdy na rowerze. Termoaktywny materiał nie wchłania wilgoci, dlatego równie dobrze nadaje się na ciepłe dni. Wówczas komin zmienia się w nakrycie głowy, które pomoże ochronić się przed słońcem. Chustę można również przekształcić w opaskę na głowę czy frotkę na rękę – w takim przypadku będą zatrzymywać pot. Materiał, z którego się je wykonuje, jest również elastyczny i rozciągliwy, co ułatwia zawiązywanie. W dodatku chustę można łatwo przechowywać. Po złożeniu bez trudu zmieści się nawet w niewielkiej kieszeni, co ułatwia zabieranie jej na treningi.

W dodatku bez względu na to, w jaki sposób użytkownik zawiąże chustę, logo powinno być na niej nieźle widoczne. Można je bowiem umieścić w kilku miejscach chusty, a gadżet i tak nie straci na atrakcyjności. Koszulka czy kurtka gęsto upstrzona firmowymi znakami nie będzie zachęcać do tego, by ją założyć. W przypadku chusty ten element ma znacznie mniejsze znaczenie.

kominy reklamowe
Źródło: https://www.e-logos.pl/produkt/wielofunkcyjna-chusta-sportowo-reklamowa/

Chusty wielofunkcyjne. Gdzie je kupić? 

Liczne cechy chust sprawiają, że producentów takich gadżetów jest coraz więcej. Dziś bez większych problemów można je zamówić i wykonać na nich odpowiedni nadruk. Tego typu usługi oferują sklepy stacjonarne oraz internetowe. To właśnie w sieci często można znaleźć szczególnie ciekawe oferty.

E-logos

Jednym z wiodących sklepów z odzieżą reklamową, który zapewnia możliwość naniesienia na niej własnego nadruku, jest e-logos.pl. To uznana marka, która oferuje szeroki pakiet gadżetów reklamowych oraz bogaty wybór odzieży firmowej. Szczególne miejsce wśród niej zajmują wielofunkcyjne chusty sportowo-reklamowe Multiscarf. To produkty, które idealnie nadają się na prezenty dla partnerów biznesowych, klientów czy pracowników firmy.

kominy reklamowe
Źródło: https://www.e-logos.pl/produkt/wielofunkcyjna-chusta-sportowo-reklamowa/

Chusty rozprowadzane przez e-logos są wykonywane z poliestru, dzięki czemu świetnie sprawdzają się w przypadku aktywności fizycznej. Służą zarówno wspomnianym wyżej biegaczom czy rowerzystom, jak i narciarzom, którzy mogą uczynić z niej warstwę chroniącą twarz przed mrozem oraz wiatrem na stoku. Chusty ze sklepu e-logos są dostępne w kilku kolorach. Sklep umieści na nich zaproponowany przez klienta wzór – może znajdować się na dowolnym miejscu chusty.

W zależności od tego, jak skomplikowany nadruk ma się znaleźć na chuście, specjaliści dobiorą odpowiednią technikę znakowania odzieży. Sklep specjalizuje się w ośmiu najpopularniejszytch metodach, wśród nich jest między innymi sitodruk, termotransfer czy haft komputerowy. W razie potrzeby pracownicy sklepu przygotują również indywidualny projekt dla firmy zainteresowanej zakupem chust reklamowych z nadrukiem. Są one dostępne w hurtowych ilościach, przy większych zamówieniach można liczyć na ustalenie indywidualnej ceny.

kominy reklamowe
Źródło: https://www.e-logos.pl/produkt/wielofunkcyjna-chusta-sportowo-reklamowa/

Buff

To jeden z najpopularniejszych producentów chust wielofunkcyjnych. Od nazwy tej marki wywodzi się zresztą potoczna nazwa takich bezszwowych konstrukcji. To właśnie Buff jako pierwszy wypuścił na rynek chusty z termoaktywnego materiału, które z czasem podbiły sportowy rynek. Nie wszyscy pamiętają, że pierwsze chusty były dedykowane motocyklistom. Obok biegaczy czy narciarzy wciąż są grupą, która nadal chętnie sięga po takie rozwiązanie.

Obecna oferta Buff charakteryzuje się dużym wyborem kolorów i wzorów. Fabryka znajdująca się w okolicach Barcelony z czasem zaczęła zresztą produkować nie tylko chusty, ale również czapki i inne części odzieży. W tym przypadku trzeba jednak korzystać z narzuconych odgórnie wzorów.

4FUN

Na polskim rynku z firmą Buff konkuruje między innymi 4FUN, czyli kolejny znany producent chust wielofunkcyjnych. Swoje produkty określa on zresztą mianem chust 8w1 – to odniesienie do najpopularniejszych sposobów wiązania kominów sportowych.

kominy reklamowe
Źródło: https://www.e-logos.pl/produkt/wielofunkcyjna-chusta-sportowo-reklamowa/

W tym przypadku mamy do wyboru kilka wzorów, firma wykonuje także chusty z logo klienta. 4FUN ma w ofercie między innymi mniejsze chusty dedykowane dzieciom, ale również chusty przeznaczone na różne pory roku. Ciekawą alternatywą na zimowe treningi są kominy wykonane z mikrofibry połączonej z polarem, czyli tak zwane modele polartec. Można znaleźć również wersję Reversible, czyli taką, w której jedna strona jest pokryta jednym rodzajem materiału, a druga odmiennym. Dzięki temu można ją dostosować do panujących aktualnie warunków.

Haasta

Kolejnym znanym producentem chust wielofunkcyjnych jest Haasta. To polska marka, która specjalizuje się w produkcji odzieży outdoorowej oraz militarnej. W jej ofercie znajdują się więc między innymi produkty w stylistyce moro, kojarzącej się z wojskowymi mundurami. Oprócz nich znajdziemy tam jeszcze kilka innych wzorów kojarzących się z aktywnościami w terenie – między innymi chusty z mapami beskidzkich czy bieszczadzkich szlaków turystycznych oraz elementami kamuflażu.

Oprócz chust można tam zamówić także naszywki, plakietki czy maseczki. Haasta jest też firmą, która umożliwia zamówienie chust wielofunkcyjnych z wybranym wzorem. Marka podkreśla, że wyróżnia ją wykorzystywanie polskich produktów i półproduktów.

Warto zobaczyć

Warto zobaczyć

Wizytówka w czasie spotkań biznesowych

Wizytówka w czasie spotkań biznesowych

  • Przeczytasz w 3 minut
  • 39 wyświetleń
Odzież oferowana przez producenta

Odzież oferowana przez producenta

  • Przeczytasz w 3 minut
  • 53 wyświetleń
Czy kobiety zawsze mają pierwszeństwo? Zasady precedencji

Czy kobiety zawsze mają pierwszeństwo? Zasady precedencji

  • Przeczytasz w 4 minut
  • 34 wyświetleń
W biurze i delegacji. Jakie ubrania firmowe warto ozdobić haftem komputerowym?

W biurze i delegacji. Jakie ubrania firmowe warto ozdobić haftem komputerowym?

  • Przeczytasz w 8 minut
  • 37 wyświetleń

© 2023 Odzież biznesowa.