Odziezbiznesowa.pl
Odzież biznesowa > Moda biznesowa > Odzież z nadrukiem > Marka Gildan – dlaczego jest doskonałym wyborem dla biznesu?

Marka Gildan – dlaczego jest doskonałym wyborem dla biznesu?

Marka Gildan – dlaczego jest doskonałym wyborem dla biznesu?

Wiele mówi się o metodach promocji firmy – bez dobrego marketingu sukces biznesu jest w zasadzie nie do osiągnięcia. Jednym z najczęściej wykorzystywanych sposobów reklamowania się w przestrzeni publicznej jest pracownicza odzież reklamowa – Gildan to marka należąca do najczęściej wybieranych pod nadruki z logo i nazwą przedsiębiorstwa. Dlaczego właśnie ten producent cieszy się popularnością? Czytaj dalej!

Marka Gildan – lata doświadczenia w branży

Jak większość światowej sławy marek, Gildan rozpoczęła swoją ekspansję od niewielkiego biznesu. Założona w 1984 firma ma korzenie wiele lat wcześniej – na początku była niewielką dziewiarnią wspomagającą inną rodzinną firmę, produkującą głównie odzież dla dzieci. Gdy została przejęta przez wnuków założyciela, rozwinęła skrzydła dzięki dbaniu o jakość wyrobów i inwestycje w najnowsze technologie. Od lat osiemdziesiątych firma nie porzuciła swoich ideałów ani na chwilę! Gildan tworzy ubrania najwyższej klasy i zna się na tym jak mało kto. Doświadczenie robi swoje, czego dowodem jest ogromny sukces firmy, której wystarczyło niespełna 20 lat, aby z drobnego biznesu przeistoczyć się w światowego lidera branży tekstylnej.

Marka Gildan – koszulki dla każdego

Najpopularniejszym typem ubrań promocyjnych są oczywiście T-shirty i koszulki polo. Odzież reklamowa Gildan dostępna jest w ogromnej palecie kolorystycznej. Do wyboru mamy nawet 107 wariantów, a ciągle powstają nowe!

Kolorystyka ubrań marketingowych jest bardzo ważna. Identyfikacja wizualna firmy musi być spójna co do joty – logo, szablony grafik w mediach społecznościowych, kolory ścian w lokalach i oczywiście wygląd pracowników musi idealnie się ze sobą zgrywać i jednoznacznie kojarzyć z konkretną marką. Szerokość palety kolorystycznej ubrań pozwala dostosować uniformy pracownicze do wizerunku przedsiębiorstwa – marka Gildan na pewno zaproponuje nam barwy nienagannie dopasowane właśnie do naszego biznesu.

Odzież reklamowa Gildan – bluzy i koszulki to nie wszystko!

Kolejna kwestia idealnego dopasowania odzieży pracowniczej do potrzeb firmy to dobór fasonów. Koszulki z krótkim rękawem nie wystarczą – na zimniejsze okresy roku podwładnym przydadzą się ciepłe bluzy z długim rękawem i kapturem, w lecie warto wyposażyć ich w czapki z logo, a wygodnymi spodniami nikt jeszcze nigdy nie pogardził. Marka Gildan ma w swojej ofercie wszystko co potrzebne do stworzenia pracowniczych kompletów na cztery pory roku. Stawiając na tego producenta możemy załatwić wszystko za jednym zamachem.

Odzież reklamowa Gildan – bezpieczeństwo i etyka

Żaden odpowiedzialny przedsiębiorca nie chce, by jego firma przyczyniała się do postępującego rujnowania środowiska, nieetycznych praktyk uskutecznianych w fabrykach czy ryzykowała zdrowiem pracowników. Ubrania Gildan uzyskały certyfikat Oeko Tex Standard 100 świadczący o pełnym bezpieczeństwie tekstyliów – próżno w nich szukać jakichkolwiek szkodliwych substancji. Ponadto, ten producent słynie z dbania o środowisko, minimalizowanie niekorzystnego wpływu działań na otoczenie naturalne, troszczy się także o warunki pracy w swoich zakładach produkcyjnych. Potwierdza to certyfikat WRAP. 

Uniformy pracownicze z logo doskonale dopasowane do wizerunku marki? Gildan dzięki szerokiej gwarantuje harmonię naszej identyfikacji wizualnej! Wysoka jakość produktów doceniana przez wiele lat, szeroki wybór fasonów, wygoda i bezpieczeństwo – czego chcieć więcej? Jakby zalet było mało, wybierając Gildan wspieramy odpowiedzialny, etycznie prowadzony biznes!

Warto zobaczyć

Warto zobaczyć

Haft komputerowy – wszystko, co powinieneś o nim wiedzieć

Haft komputerowy – wszystko, co powinieneś o nim wiedzieć

  • Przeczytasz w 8 minut
  • 57 wyświetleń
Bluzki damskie – jak odkryć modową elegancję?

Bluzki damskie – jak odkryć modową elegancję?

  • Przeczytasz w 2 minut
  • 13 wyświetleń
Z Alabamy na cały świat. Jak rozwijała się marka Tee Jays?

Z Alabamy na cały świat. Jak rozwijała się marka Tee Jays?

  • Przeczytasz w 6 minut
  • 28 wyświetleń
Chusty z logo i inne gadżety reklamowe przydatne zimą

Chusty z logo i inne gadżety reklamowe przydatne zimą

  • Przeczytasz w 6 minut
  • 25 wyświetleń

© 2023 Odzież biznesowa.